Ślusarz

Zakres obowiązków: Praca na zakładzie przy montażu elementów konstrukcji stalowych oraz maszyn i urzadzeń, praca na podstawie rysunków technicznych. Uczestniczenie w procesach produkcyjnych: szlifowanie, wiercenie, gwintowanie. Produkcja komponentów o wysokim poziomie jakości zgodnie ze specyfikacją oraz rysunkami. Wykonywanie zadań zgodnie z listą zleceń produkcyjnych. dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy na powierzonych narzędziach, maszynach. Ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą.

Mozliwość pracy w delegacji na terenie Polski. W przypadku delegacji Pracodawca zapewnia dojazd, zakwaterowanie i wyżywienia.Zakres obowiązków: Praca na zakładzie przy montażu elementów konstrukcji stalowych oraz maszyn i urzadzeń, praca na podstawie rysunków technicznych. Uczestniczenie w procesach produkcyjnych: szlifowanie, wiercenie, gwintowanie. Produkcja komponentów o wysokim poziomie jakości zgodnie ze specyfikacją oraz rysunkami. Wykonywanie zadań zgodnie z listą zleceń produkcyjnych. dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy na powierzonych narzędziach, maszynach. Ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą.

Mozliwość pracy w delegacji na terenie Polski. W przypadku delegacji Pracodawca zapewnia dojazd, zakwaterowanie i wyżywienia.